Back to Top

 

 

 

 

 

Firma Ospel SA jest polskim przedsiębiorstwem, którego wieloletnie doświadczenie w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego sięga połowy XX wieku. Wykorzystując tradycję, jako fundament dla nowoczesnej firmy, dokonano szeregu inwestycji w park maszynowy, ludzi i technologie. Pozwala nam to sprostać stawianym przez rynek wymaganiom i oczekiwaniom. Aktualnie jesteśmy firmą, która dzięki swej wiedzy, ciężkiej pracy i rzetelnemu podejściu staje się niezawodnym partnerem w biznesie. Dlatego marka OSPEL stała się synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty znajdują uznanie na wymagających rynkach europejskich. Naszą misją jest dostarczenie wysokiej jakości osprzętu, który zapewni stosowanie nowoczesnych rozwiązań elektroinstalacyjnych w domu.

W szukanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, wykorzystanie nowoczesnych technologii do tworzenia zaawansowanych technicznie, innowacyjnych produktów zaangażowany jest młody, ambitny i kreatywny zespół inżynierów. Do ich projektowania korzystamy ze światowych rozwiązań w dziedzinie design’u.

Wszystkie etapy procesu produkcji są realizowane w Polsce, w działach naszej firmy, co pozwala nam na stałe kontrolowanie jakości, od pomysłu na produkt, aż po dostarczenie go do Klienta. Jest to możliwe dzięki olbrzymim środkom inwestycyjnym, które przeznaczamy na rozwój biur konstrukcyjnych, oprogramowanie, sprzęt komputerowy oraz nowoczesny park maszynowy.

Inwestycje te pozwalają nam na:

zapewnienie najwyższej jakości produktu,

powtarzalność produkcji,

krótki czas wprowadzania produktu, będącego odpowiedzią na oczekiwania Klienta.

Już od 2000 r. posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie: projektowania, wytwarzania, dystrybucji wyrobów oraz usług przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki metali.

Oprócz Polski, nasze produkty dostępne są w krajach takich jak: Niemcy, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Dania, Belgia, Wielka Brytania, Słowacja, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Rosja, Węgry, Ukraina, Litwa, Estonia, Łotwa, Białoruś.

 

 

Seria As


Seria As – geometryczna forma przełamana delikatnymi krzywiznami ramek. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design, pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz.


   Dostępne kolory : Biały , Ecru , Satyna Light , Srebro .


 

Seria Sonata

 

Kolekcja SONATA to odpowiadające najwyższym standardom technologicznym, a także kompleksowe i funkcjonalne rozwiązanie aranżacyjne. Ta modułowa seria opiera się ona na zdecydowanym i prostym w wyrazie kwadracie.


Dostępne kolory : Biały , Ecru , Srebro mat , Szampański złoty , Czekoladowy metalik , Czarny  metalik .

 

Seria Karo

 

Kolekcja Karo na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl głownie klasyczne kształty i prostą formę, gdzie regularna linii została przełamana delikatnymi wypukłościami.  Obejmuje ona produkty, których wyraziste kształty mechanizmów kontrastują z subtelnymi liniami ramek. Seria Karo to wyważona propozycja dla osób, które chcą by osprzęt w ich domu stanowił dyskretną ozdobę ściany.


  Dostępne kolory : Biały , Srebrny perłowy , Ecru perłowy , Czekoladowy metalik .

 

Seria Impresja

 

Seria Impresja charakteryzuje się dyskretną elegancją, nienarzucającymi się kształtami i wyszukanym wzornictwem. Daje wiele możliwości aranżacyjnych ze względu na bogatą kolorystykę.


Dostępne kolory : Biały , Ecru , Srebro , Złoty metalik , Tytan , Antracyt .


 


Seria Kier


Seria Kier to nowoczesne produkty kompaktowe. Komponowanie rozwiązań elektroinstalacyjnych dzięki temu jest bardzo proste, a dostępny asortyment pozwoli tworzyć wnętrza wyposażone we wszystkie udogodnienia.


Dostępne kolory : Biały , Beżowy , Brązowy metalik , Satyna light .

Na stronie wykorzystano materiały i treści za zgodą właściciela praw autorskich firmy OSPEL S.A.