Back to Top

FERMAX Polska


FERMAX Polska Sp. z o.o. jest częścią hiszpańskiej firmy Fermax Electronica S.A.E, która jest liderem w produkcji najwyższej jakości zaawansowanych systemów domofonowych i videodomofonowych z funkcją kontroli dostępu. Urządzenia produkowane przez firmę FERMAX dostępne są w Polsce od 8 lat.


W roku 2002 na Międzynarodowych Targach „SECUREX” FERMAX otrzymał złoty medal za CYFROWY SYSTEM ADS.


Do dnia dzisiejszego firma FERMAX jako jedyny producent systemów domofonowych i videodomofonowych posiada to zaszczytne wyróżnienie Obecnie w Polsce znajdują się dwa biura handlowe firmy, które zlokalizowane są w Warszawie oraz Poznaniu. W warszawskim oddziale znajduje się również serwis techniczny oraz sala szkoleniowa natomiast w Poznaniu centralny magazyn firmy, dział sprzedaży oraz księgowość.

Monitor SMILE to doskonała opcja do najnowocześniejszych lokali dzięki designowi zakładającemu niewielkie rozmiary i esencjonalną formę, który zapewnia styl zarazem świeży i elegancki. Uniwersalny.


SMILE redukuje i stylizuje swe komponenty, pozwalając użytkownikowi cieszyć się maksymalną prostotą: terminalem o płaskiej powierzchni, zaokrąglonych kątach i ekstrapłaskim profilu.


Wykonany z plastiku ABS o dużej wytrzymałości, jego część przednia pokryta jest przezroczystym pasem z metakrylanu zapewniającego skuteczną ochronę przed promieniami UV. Wydajna klawiatura czyni łatwiejszym i przyjemniejszym jego użytkowanie (poruszanie się po intuicyjnym i obejmującym wiele funkcjonalności menu OSD).


Ekran monitora SMILE zapewnia idealny interfejs użytkownika. Menu OSD pozwala na nawigację dzięki ikonom graficznym o intuicyjnej interpretacji, zapewniając maksymalne wykorzystanie funkcjonalności monitora.


Nowy prosty i funkcjonalny monitor od Fermax. Łączy w sobie najnowszy design i podstawowe funkcje odbiornika video.


Nowa propozycja dla osób poszukujących komfortu i łatwości komunikacji.


Monitor VEO wykonany jest z wysoce odpornego tworzywa ABS. Teksturowane wykończenie ułatwia czyszczenie. Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym.


VEO posiada kolorową matrycę TFT 4,3”. Unikalna słuchawka posiada wbudowany magnes ułatwiający odwieszanie oraz zapobiega spadaniu słuchawki.
Dla tych, którzy robia wszystko inaczej, Fermax przedstawia nowy Way Kit.

Wybieraj z 20 róznych dzwonków, zmieniaj ustawienia monitora, nagrywaj pliki video oraz rób zdjecia gosciom – wszystko to w tym zestawie !

Way kit zawiera panel wykonany z zamaku, z wysokiej czulosci kolorowa kamera CCD w standardzie. Montaz natynkowy.


– Interkom: Nawiąż połączenie z innym monitorem zainstalowanym w domu. W zestawie 2 rodzinnym dostępna jest również opcja wywołania drugiego lokalu.

– Pamiec: Po 3 sekundach monitor automatycznie nagrywa plik video (wymagana instalacja karty micro SD) lub zapisuje zdjęcie gościa (w przypadku braku karty micro SD). Po odebraniu rozmowy dodatkowo istnieje opcja ręcznego zapisu zdjęcia. Zapisane filmy/zdjęcia można odtworzyć na monitorze.

– Ustawienia: Jasność, kontrast, wybór dzwonków, data & czas, tryb obrazu (jasny, stonowany i użytkownika), głośność wywołania dla dnia i nocy, wybór języka (16 do wyboru), itd.

– Nie przeszkadzac: Czas na relaks. Aktywuj funkcję nie przeszkadzać na 1 GODZINĘ, 8 GODZIN lub NA STAŁE.

– Rejestracja wywolań: Wszystkie wywołania z panela do monitora oraz interkomowe są zapisywane na liście zdarzeń.

– Dotykowy ekran: Cyfrowy kolorowy monitor TFT z pojemonościowym, dotykowym ekranem ułatwiającym codzienne użytkowanie. 3 przyciski bezpośredniego dostępu bez konieczności użycia ekranu.

– Daszek: Chroni panel przed deszczem, śniegiem itd.