Back to Top

 

                              OSPRZĘT ELEKTROINSTALCYJNY – EFAPEL LOGUS90

 

Podstawą serii Logus90 i wszystkich innych serii EFAPEL są doskonałe mechanizmy MEC21. Mechanizmy MEC21 do wszystkich serii firmy EFAPEL i wykonane są z tworzywa (termoplast) odpornego na uszkodzenia mechaniczne co powoduje, że nie ulegają uszkodzeniu i odkształceniu nawet po upadku na ziemię. Dodatkowo nie mają żadnych ostrych krawędzi przez co instalowanie ich jest proste, łatwe i nie grozi skaleczeniem dłoni podczas montażu.  

Zainspirowana architekturą i nowoczesnymi dekoracjami, seria Logus90  pozwala na uwolnienie wyobraźni i stworzenie nowoczesnych, modnych i funkcjonalnych pomieszczeń.  To taki mały detal ale jakże ważny dla uzyskania całości pięknego wnętrza. W skład serii Logus90 wchodzi 7 linii wzorniczych: Base, Aquarella, Animato, Metallo, Crystal, Arbore i Petra.

Wszystkie ramki w serii Logus90 są na bazie kwadratu dzięki czemu uzyskujemy pełną symetrię.  Od ramek lini Base, Aquarella i Animato wykonanych z tworzywa aż do linii Metallo, Crystal, Arbore i Petra wykonanych  z materiałów szlachetnych.  Dzięki temu  można je montować w pionie jak i w poziomie. 

Base to seria dla osób, które cenią sobie nowoczesność , ale bez ekstrawagancji. Dyskretne i proste kształty serii Base nadają się zarówno do pomieszczeń nowoczesnych jak i tradycyjnych.

Dostępne kolory: biel, kość słoniowa.

 

 

Aquarella stawia głównie na kolory. Kolory z osobowością.  Produkty z serii Aquarella pokryte są wyjątkową farbą w wrażeniem zastygniętych  niej  drobinek kryształu. Malowane na tworzywie barwionym w masie.

Dostępne kolory: lodowy, perłowy, aluminium, grafit, złoty  oraz czarny matowy.

 

Animato wyróżnia się kształtem. Duża, wyraźna ramka bardzo widoczna na ścianie.  Rozmiar i forma powodują , że produkty z tej serii stają się mocnym akcentem każdego pomieszczenia. Dodatkowo  można wybierać  bogatej palecie barw:

Dostępne kolory: biały, kość słoniowa, żółty, zielony, niebieski, pomarańczowy, czerwony, lodowy, perłowy, miedziany, fioletowy, aluminium, grafit, czarny, złoty.

 

 

Metallo to ramki z prawdziwego metalu.  Zastosowanie różnych stopów i ich wykończenie pozwala na uzyskanie oszałamiającego efektu na ścianie.  Nadają się zarówno do pomieszczeń nowoczesnych  jak i  stylizowanych na  retro.

Dostępne kolory: tytan/perłowy, stal nierdzewna/aluminium, złoty/perłowy, nikiel/grafit, aluminium/grafit, chrom/grafit.

 

 

Crystal  to nie jest zwykłe szkło – to szkło hartowane , bezpieczne w użytkowaniu , a dodatkowo charakteryzuje je czystość i przeźroczystość kryształu. Crystal może być biały i czarny.

Dostępne kolory:  szkło/perłowy, szkło/lodowy, szkło/aluminium, szkło/grafit, czarne szkło/lodowy, czarne szkło/czarny, czarne szkło/aluminium, czarne szkło/grafit.

 

 

Arbore znaczy drzewo. Ramki  z naturalnego drewna o zróżnicowanej fakturze i niepowtarzalnym naturalnym wzorze nadają pomieszczeniom oryginalny wygląd i wypełniają je ciepłym klimatem.

Dostępne kolory: buk/perłowy, wiśnia/perłowy, mahoń/grafit, orzech włoski/aluminium.

 

 

Petra to kamień. Kamień o nierównych wzorach, rzeźbiony latami przez naturę, jest odbiciem tego co solidne i nieskończone. Seria Petra została wykonana z prawdziwego granitu.

Dostępne kolory: granit/lodowy, granit/perłowy, granit/aluminium, granit/grafit.